16 października 2012

[108] emocjonalnie


od: Melissa
czas podróży: 9 dni

Brakuje mi pisania. Brakuje mi czasu, chęci, sił? Czasem mam na to ochotę, ale tylko przez pięć minut, bo za chwilę wynajduję milion spraw do zrobienia, które oczywiście są od tego ważniejsze. Mam wrażenie, że zapomniałam jak pisze się wartościowe rzeczy. Przecież kiedyś tyle osób mnie czytało, kiedyś to wszystko miało taki sens... Gdzie to się podziało? Gdzie podział się czas, gdy nie myślałam o tym co piszę, gdy palce same odnajdywały litery na klawiaturze?

Czuję się źle ostatnio, jestem trochę emocjonalnie rozdarta. Mam tyle na głowie, muszę pamiętać o tylu rzeczach... W kalendarzu już w niektóre dni nie mieszczą się w rubrykach. Do tego moje ramię się chwieje, serce pobolewa, a ja nie wiem co z tym fantem zrobić.

Więc piszę tu sobie, takie emocjonalne bzdety z nadzieją, że jakoś przetrwam ten okres. Jesienią zwany.


1 komentarz:

Cleo. pisze...

Mówisz, że nie masz weny do pisania, ale jednak piszesz, nie jest tak źle, jak myslisz. Czasem każdy musi odpocząć, dać sobie przerwę. Ja kiedyś pisałam dużo, bardzo dużo. Nie tylko w internecie, nie tylko na blogu, zawsze miałam wene na pisanie, to mnie odprężało, przenosiło w inny wymiar rzeczywistości. Z czasem wszystko się zmieniło, obowiązki, te zawodowe i te prywatne. To wszystko sprawia , że pomału odchodzisz od tego, co w istocie lubisz najbardziej. Zrób sobie przerwę ale nie rezygnuj z tego co lubisz.